Верифікований профіль
1
Місяць досвіду
1
Тиждень на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
95
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (11)

  • Харків-Ріелтер
    82 000 $
    683 $/м²

    Жасминовий бульв. (Петра Слинька), 12

    5 кімнат
    120 / 80 / 10 м²
    поверх 2 з 5
    вчора
    Продаю тиху, затишну з гарною аурою квартиру по бульвару Жасминовому, загальна площа 120 м2, 5 - кімнат, дві з них студії (з'єднані з кухнями), дві ванні кімнати (в одній ванна, в іншій душкабіна), велика лоджія 20м2 + балкон (усі засклено). Цілком не вимагає вкладень. Квартира на другому поверсі з гарним ремонтом, частково мебльована. Додаткову інформацію розповім телефоном, можу надіслати Додатково фотографії. Документи в порядку готові до продажу.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    27 000 $
    818 $/м²

    Терихівська вул. (Скорохода), 24

    1 кімната
    33 / 17 / 8 м²
    поверх 7 з 7
    сьогодні
    Продаж однокімнатна квартира в районі Холодної гори. Поруч метро ,(10-15 хв пішки, Рост),школа ,садок , парк . Площа 33 м кв. 7 поверх. Все в робочому стані, квартира мебльована.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    22 000 $
    640 $/м²

    Семінарська вул. (Володарського), 45

    1 кімната
    34 / 15 / 9 м²
    поверх 1 з 2
    сьогодні
    Продам двухрівневу смарт -квартиру на вулиці Семінарській з капітальним ремонтом, суміжний санвузол, є свій льох для зберігання речей. Поруч магазини ,зупинка транспорту . Гарна транспортна розв'язка , центральний ринок , вокзал . Опалення електричне, центральні комунікації.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    45 000 $
    1 000 $/м²

    Полтавський Шлях вул., 184, к. 10

    2 кімнати
    45 / 30 / 5 м²
    поверх 3 з 9
    2011 рік побудови
    сьогодні
    Продається сучасна 2-кімнатна квартира в новобудові ЖК «Казка», район Холодна Гора. Будинок зданий та повністю заселений, можна одразу заїжджати й жити. Загальна площа — 45 м² 3 поверх із 9 — дуже зручний, комфортний навіть у разі відключення ліфта. Новий якісний ремонт, виконаний у світлих тонах. Зроблено невелике перепланування, що зробило простір більш функціональним та зручним. Кухня повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. У ванній кімнаті встановлена регульована тепла підлога — комфорт у будь-яку пору року. Гарне розташування будинку: поруч метро, наземний транспорт, ринок, супермаркети, магазини та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    27 000 $
    844 $/м²

    Любові Малої просп. (Постишева), 22

    1 кімната
    32 / 19 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Продам 1 кімнатну квартиру на Холодній горі. Цегляний будинок, 5 поверх 5-ти поверхового будинку, квартира з ремонтом, балкон утеплений і обшитий профілем. Продаж з меблями і технікою.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    22 500 $
    750 $/м²

    Юдіна вул. (Райкомівська), 2а

    1 кімната
    30 / 17 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    сьогодні
    Продам 1 кімнатну квартиру, розташована на 1 поверсі 5 поверхового будинку, свій двір, в дворі своя котельня опаленя взимку завжди є. Квартира у житловому стані, сантехніка , санвузол поміняні, нові. Поруч є- парк відпочинку, лікарня, дитячий садочок, школа. Також поруч зупинки транспорту до різних куточків міста. 10 хвилин до метро Холодна Гора. Телефонуйте!
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    70 000 $
    1 029 $/м²

    Волонтерська вул. (Соціалістична), 50

    3 кімнати
    68 / 48 / 8 м²
    поверх 5 з 16
    сьогодні
    Продаж 3х квартиру по вул. Волонтерській сучасний та затребуваний район.Панельний, 5-й поверх золота середина.Площа: Загальна — 68 м².Кухня: 8 м² — раціонально спланований простір.2 балкони!Квартира в гарному житловому стані. Майбутнім власникам залишаються вбудована техніка та частина меблів, що дозволить заїхати та жити відразу після покупки без зайвих клопотів.У під’їзді встановлено відеонагляд — ваш спокій понад усе.Чистий під'їзд та доброзичливі сусіди.Інфракструктура все у кроковій доступності ,метро «Холодна Гора»: всього кілька хвилин пішки.поруч доглянутий парк та зона для прогулянок, площадка для виникла собак, супермаркети, магазини та ринок під рукою.Поруч школи, дитячі садки та...
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    52 000 $
    776 $/м²

    Григорівське шосе (Комсомольське), 57

    3 кімнати
    67 / 40 / 12 м²
    поверх 10 з 10
    сьогодні
    Продам затишну та простору 3-кімнатну квартиру в одному з найзручніших районів Харкова — Холодна Гора.вул. Григорівське шосе. Цегляний (дуже теплий взимку та комфортний влітку). Площа: Загальна — 67 кв.м. Кухня: Велика та світла — 12 кв.м (мрія кожної господині!). Квартира повністю готова для комфортного життя або здачі в оренду. Все, що ви бачите на фото, залишається покупцеві.Сучасна побутова техніка. Якісні меблі. Вам не потрібно витрачати час та гроші на облаштування — заходьте та живіть! Інфраструктура (до 500 метрів): Метро "Холодна Гора" у пішій доступності. Поруч супермаркети (Клас, Рост), ринок, школи та дитячі садочки. Зручна транспортна розв’язка в будь-який кінець міста. Документ...
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    55 000 $
    917 $/м²

    Юрія Паращука вул. (Івана Минайленка), 4

    3 кімнати
    60 / 45 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    сьогодні
    Продам комфортну 3 кімнатну квартиру на 2 поверсі в самому центрі Холодної Гори. Вся інфраструктура поряд школа, садок , метро , автобуси , міський транспорт.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    37 500 $
    1 183 $/м²

    Полтавський Шлях вул., 152

    1 кімната
    32 / 17 / 6 м²
    поверх 8 з 12
    1976 рік побудови
    вчора
    Продам 1 кімнатну квартиру , 8 поверх. Квартира з новим ремонтом ! Сантехніка, лічильники нові ! У квартирі залишається вся побутова техніка (бойлер, сушка речей, холодильник, душовий бокс з гідромасажем , духовий шкаф, пральна машина , шкаф, диван ) . Поряд з метро , вся інфраструктура поряд , школа , садок , магазини , лікарня . Є сертифікат.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    14 500 $
    372 $/м²

    Франтішка Крала вул., 65

    єВідновлення Індустріальна ХТЗ
    2 кімнати
    39 / 18 / 9 м²
    поверх 5 з 5
    вчора
    2 кімнатна гостинка!!!Житлова площа кімнат 12,4 та 15,1.Загальна площа 39 кв.м. Кімнати відділені власним коридором,на кухні є місце під пральну машину,власний стіл та шафа. В кімнатах зроблений косметичний ремонт,утеплена Частково залишаються меблі.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: